open source website creator

KREACJA

Wszystko zaczyna się od pomysłu, a potem dzieje się magia.
Każdy nowy projekt jest wyzwaniem, przygodą i nauką, możliwością, by stale się rozwijać. Dlatego, przystępując do kolejnej realizacji, za każdym razem na nowo rozbudzamy nasze pokłady kreatywności i poruszamy nasze naturalne flow. Pracujemy zespołowo, a atmosfera przyjaźni między nami pozwala nam na swobodną żonglerkę nowymi pomysłami. Nasze wizje się dopełniają, stale poszerzają naszą perspektywę i rozciągają przestrzeń tworzenia.
Pomożemy Ci urzeczywistnić Twój plan, ulepszyć ideę, powołać do życia marzenie o silnej marce i niezapomnianej kreacji. Niezależnie, czy zaczynasz od zera, czy potrzebujesz subtelnego odświeżenia, czekamy na Ciebie, by tworzyć.

BRANDING

Nawet najlepszy produkt albo najlepszej jakości usługi dostarczane przez Twoją firmę nie zapewnią Ci sukcesu jeśli nie wykorzystasz swojego potencjału komunikacyjnego i nie zapewnisz sobie odpowiedniej siły przebicia. 
Ta siła bierze początek z przemyślanych działań i efektywnego planu. Tak. Wcale nie będzie łatwo, ale to już chyba wiesz. Na szczęście się na tym znamy.
Nasze wsparcie pozwoli Ci zbudować świadomość Twojej marki wśród przedstawicieli Twojej grupy docelowej i wykreować profesjonalny wizerunek, komplementarny z Twoimi wartościami. Z naszą pomocą wypracujesz strategię nawiązywania dialogu z otoczeniem i budowania trwałych relacji z klientami.
Zapoznamy Cię z nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawią, że Twoja marka będzie uwielbiana przez pokolenia.

DESIGN

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, musisz posługiwać się spójnym i nowoczesnym systemem identyfikacji wizualnej.
Tak zwana Corporate Identity wysyła do Twojego otoczenia rynkowego unikalny komunikat, który kształtuje Twój wizerunek i wywołuje konkretne skojarzenia. To tak jakby wszystkie wizualne komponenty całościowego brandingu miały swój głos.
Kreując dla Ciebie elementy CI, takie jak: logotypy, kolorystyka firmowa, czy typografia zadbamy, by mówiły o Tobie jak najlepiej i urzeczywistniały Twoją wizję wyjątkowej i profesjonalnej marki. Przygotujemy Twoją księgę znaków, graficzne materiały marketingowe i nauczymy Cię jak z nimi postępować.

STRATEGIE
MARKETINGOWE

Zaplanowanie zintegrowanej kampanii reklamowej pozwala osiągnąć skuteczność działań promocyjnych zarówno online, jak i offline. Opieramy je na fuzji kreatywności i nowoczesnej technologii; przemyślanej strategii wspartej bogatym doświadczeniem naszych partnerów biznesowych.

Opracowując rozwiązanie dla Ciebie, dobieramy zakres usług idealnie dopasowany do Twojej działalności i potrzeb. Wierzymy w efekt synergii, więc planujemy i wdrażamy kompleksowe działania marketingowe.

Nasza oferta to m.in. kreacje reklamowe ATL i BTL, copywriting i content marketing,  zakup monitoring i analiza mediów, a także ambient marketing, poligrafia i nietypowe realizacje.

VIDEO MARKETING

Wyrazista, wybijająca się z tła obecność firmy w Internecie. Profesjonalna prezentacja, która angażuje Twoich odbiorców i wiąże ich z Twoją marką. To obszary, które domagają się atrakcyjnej oprawy video i wartościowego video contentu.

Zrealizujesz z nami filmy, które w ciekawy sposób ukazują Twoją firmę od kuchni, ożywiają Twoje produkty, czyniąc je jeszcze bardziej kuszącymi, poradniki, video instrukcje, tutoriale, wideoblogi i szalone animacje.

Niezależnie czy zależy Ci na wzbogaceniu treści Twoich profili w mediach społecznościowych, utworzeniu dedykowanego Twojej firmie kanału na YouTube, czy długofalowej strategii komunikacji video- jesteśmy gotowi. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

SOCIAL MEDIA

Jeśli nie można Cię znaleźć w mediach społecznościowych, prawdopodobnie nie istniejesz. Potencjał social media w kontekście budowania silnej pozycji na rynku jest dziś nie do przecenienia. Stanowią kanał szybkiej, a przy tym precyzyjnej komunikacji z wybraną grupą docelową, a także dają możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców i stałego pozyskiwania nowych followersów.

Obecność marki w social media wymaga jednak przemyślenia i spójnego wpisania w całościową strategię komunikacji. Może się okazać, że nie musisz być obecny wszędzie. Pomożemy dobrać najwłaściwsze kanały i sposoby dotarcia do danych grup docelowych. Proponujemy Ci opracowanie strategii komunikacji oraz realizację kampanii wspierających komunikację w social media, prowadzenie komunikacji marki na platformach: Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, przeprowadzenie akcji specjalnych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

WWW / MOBILE

Wystarczy zaledwie kilka sekund, by na podstawie wyglądu Twojej strony internetowej, użytkownik chciał poznać Cię bliżej albo skutecznie zniechęcił się do Twojej marki. Dlatego jako agencja interaktywna proponujemy Ci przykuwające uwagę i angażujące serwisy www, aplikacje internetowe oraz wsparcie obecności w sieci. Naszą mocną stroną jest kreacja wizualna serwisu, a każdy proponowany layout jest niepowtarzalny. Śledzimy trendy i nowe funkcjonalności techniczne, a przy tym pilnujemy, by zaprojektowany serwis był spójny z wizerunkiem Twojej marki, zgodny z wymogami SEO i strategią marketingową oraz kompatybilny z aplikacjami mobilnymi.

Oferujemy Ci: projekt i wykonanie strony WWW (strony firmowe, serwisy biznesowe, sklepy internetowe), usługi interaktywne (tworzenie aplikacji internetowych, gier interaktywnych, video online, prezentacji multimedialnych), mobile marketing, e-marketing, SEO PR, e-PR oraz usługi wspierające promocję firmy w sieci.

PUBLIC RELATIONS

Atrakcyjny i angażujący przekaz reklamowy sprawia, że marki stają się widoczne. Wyposażone w określony ładunek emocjonalny i siłę oddziaływania na grupy docelowe, muszą umiejętnie wchodzić w dialog z otoczeniem, a przy tym dbać o dobrą reputację.

Wspieramy relacje biznesowe, zarządzamy wizerunkiem, kreujemy skuteczne kampanie public relations. Co proponujemy? Strategie PR, e-PR i SEO PR, wydarzenia medialne (konferencje prasowe, briefingi, spotkania prasowe, wydarzenia specjalne (korporacyjne, udział w targach, eventy dla klientów, działania niestandardowe - flashmob), biuro prasowe.

Efektywność naszych działań opiera się na harmonijnym łączeniu kompetencji z zakresu public relations z możliwościami agencji interaktywnej i eventowej; komplementarnym działaniu narzędzi klasycznego PR oraz tych z pogranicza offline i online.

EVENTY

Wyjątkowa koncepcja i oprawa wydarzenia, akcji, imprezy, konferencji czy wyjazdu ma szansę wykreować niezapomnianą atmosferę. Stworzenie przestrzeni do spotkania zabarwionego szczyptą inspiracji opieramy na starannym przygotowaniu każdego detalu oraz współpracy z doświadczonymi partnerami.

Zadbamy o organizację imprezy integracyjnej, spotkania biznesowego, eleganckiej gali, naukowych konferencji i kongresów, czy wydarzenia specjalnego.

Potrzebujesz niekonwencjonalnej formy promocji, zaskakującego i autorskiego scenariusza a może chcesz skorzystać ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań? Dopasujemy naszą ofertę do Ciebie i Twojej wizji, wspierając ją nowoczesna technologią i naszą kreatywnością, które razem stworzą gwarancję Twoich dobrych wspomnień

SZKOLENIA
I WARSZTATY

Prowadzimy wykłady z zakresu brandingu, podczas których dowiesz się m.in. jak zbudować silną markę, jak stworzyć skuteczną strategię komunikacji marki i jak przebić się do świadomości klientów.
Podpowiadamy jak myśleć strategicznie i świadomie wdrażać przyjęty plan, jak mierzyć się z wyzwaniami rynku.
Opowiadamy o… opowiadaniu. Storytelling to aboslutny must-have współczesnej promocji i reklamy. Jak odkryć własną opowieść? Jaką strukturę powinna mieć Twoja, unikalna historia? Jak mówić, by dotrzeć, a nawet poruszyć swoją grupę docelową? Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.
Tym, którzy pragną rozbudzić swoją kreatywność, proponujemy warsztaty, na których dowiedzą się m.in. jakie są źródła kreatywności i innowacyjności w pracy zawodowej, co nas ogranicza w byciu kreatywnym i jak sobie z tym radzić oraz jak wykorzystywać design thinking.
Potrzebujesz czegoś więcej? Napisz do nas. Dopasujemy zakres szkolenia i warsztatów dla potrzeb Twoich i Twojej firmy.