corobimy new1

kampanie
reklamowe

Zaplanowanie zintegrowanej kampanii reklamowej pozwala osiągnąć skuteczność działań promocyjnych zarówno online,
jak i offline. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia dobierzemy zakres usług idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz wzbogacony naszą kreatywnością
i profesjonalizmem.

 

agencja
public relations

Atrakcyjny i angażujący przekaz reklamowy sprawia, że marki stają się widoczne. Odrębną sprawą jest emocjonalna wartość marki i zarządzanie jej reputacją. Pomagamy firmom i markom nawiązać dialog z otoczeniem
i przekształcić klientów w społeczność. Łączymy kompetencje z zakresu public relations z możliwościami agencji interaktywnej i eventowej, po to, by przygotowane i realizowane przez nas strategie komunikacji były jak najefektywniejsze.

 
corobimy new3

agencja 
interaktywna

Gdzie są dziś Twoi klienci? W Internecie. Ty też musisz tam być. Proponujemy Ci angażujące serwisy www, aplikacje internetowe i wsparcie obecności w sieci, przykuwające uwagę internautów. Strona internetowa to dziś coś więcej niż wirtualna wizytówka. Wystarczy zaledwie kilka sekund, by na jej podstawie użytkownik przekonał się lub zniechęcił do Twojej marki. Naszą mocną stroną jest kreacja wizualna serwisu, a każdy proponowany layout jest niepowtarzalny. Śledzimy trendy i nowe funkcjonalności techniczne, dzięki czemu projektowana strona staje się dobrze widoczna w wyszukiwarkach internetowych i przyjazna dla użytkowników.

 
corobimy new2

agencja eventowa

Dla pracowników, dla klientów, dla przyjaciół firmy. Integracyjne, promocyjne, produktowe. Zawsze niezapomniane i inspirujące. Dobrze wiemy, że właściwie przygotowany event to tylko zaplanowane niespodzianki, dlatego dbamy o każdy detal i współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami.

 

social
media

Dlaczego social media odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych firm? Bo dzięki nim łatwo dotrzeć do tych, którzy mają dostęp do Internetu i precyzyjnie komunikować się ze ściśle określoną grupą docelową. A dodatkowo łatwo o informację zwrotną. Pora zacząć mówić i słuchać w mediach społecznościowych.

corobimy new5a
 
corobimy new5b

szkolenia

Czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o marketingu, ale boicie się zapytać. Kiedy czujesz, że wiesz już wszystko o swojej firmie, marce i klientach pora nabrać dystansu. Pozyskać nowe umiejętności i zerknąć na swoją organizację z nowej perspektywy.

 
corobimy new4

video marketing/
produkcja

Wyrazista, wybijająca się z tła obecność firmy w Internecie. Profesjonalna, angażująca prezentacja, wyróżniająca markę na tle innych. Produkty i marki, uwielbiane przez pokolenia. Każdy z tych obszarów potrzebuje profesjonalnej i atrakcyjnej oprawy wideo.

 

 

JAK PRACUJEMY?

 

Koncentrujemy się na jakości prowadzonych działań marketingowych oraz komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów.
Towarzyszymy im na każdym etapie trwania projektu – od kreacji wizualnej, przez  strategię, wybór mediów, wykonanie, aż po zapewnienie
szkoleń powdrożeniowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za całość procesów komunikacji marketingowej.

Ty definiujesz cel, a my dobieramy narzędzia oraz wyselekcjonowanych partnerów do realizacji Twoich potrzeb.

 

cf360

 

 

Otrzymujesz pełną integracją działań wizerunkowych i sprzedażowych,

ponieważ to my odpowiadamy za koordynację i spójność całego projektu.

Oszczędzasz czas na poszukiwanie i weryfikację podwykonawców,

ponieważ to my dobieramy ich z grupy zaufanych partnerów biznesowych, a następnie kontrolujemy ich pracę w obrębie wszystkich działań marketingowych. 

Zyskujesz wygodę ponieważ unikasz niepotrzebnych procedur oraz spotkań.

My stajemy się dla Ciebie punktem kontaktowym w obrębie wszystkich działań marketingowych. 

Masz poczucie bezpieczeństwa, ponieważ zdejmujemy z Ciebie odpowiedzialność

za realizację, koordynację oraz efektywność zaplanowanych działań marketingowych.

Nasze biura:

Bionanopark
ul. Dubois 114/116 lok. 1.30
93-465 Łódź

tel: +48 794790299
tel: +48 794790298

office@creativeflow.pl

Fot. Sylwia Adamczuk

Copyright © creative flow. all rights reserved