make your own website

O NAS

Różne kompetencje i doświadczenia. Wyraziste osobowości i jedna wspólna pasja tworzenia oryginalnych rozwiązań. Kochamy to co robimy, dlatego w Creative Flow nowe pomysły płyną bez ograniczeń. Poznaj nas bliżej.

Aneta Famulska creative flow

Aneta Famulska

Managing Director

Marketingowiec, PR-owiec, wykładowca uniwersytecki. Od kilkunastu lat związana zawodowo i emocjonalnie ze światem marketingu i reklamy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużych agencjach reklamowych, gdzie zarządzała działami kreatywnymi. Budując Creative Flow postawiła na ludzi – zespół o wysokich i zróżnicowanych kompetencjach.Współtworzyła strategie kreatywne i marketingowe dla wielu marek m.in.: DHL, City Bank, Valeant, Teva, MDH, Ceramika Paradyż, Deante, Diageo, Dorken, Grot, Immergas, KRI Energia. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu: brandingu, rebrandingu, budowania spójnej identyfikacji wizualnej i omnichannel'owych strategii komunikacji marki. Niespożyta energia w pracy i morze pasji w życiu prywatnym: podróże, snowboard, rolki, czyli jazda na wysokich obrotach.

Agnieszka Tamborska creative flow

Agnieszka Tamborska

Client Service Manager

Marketingowiec, handlowiec. Po mistrzowsku buduje relacje z klientami, precyzyjnie określając ich potrzeby i oczekiwania. Świetnie zorientowana w rynku oraz nowoczesnych rozwiązaniach marketingowych online i offline. Ogromna intuicja i duże doświadczenie zawodowe zdobyte w agencjach reklamowych to jej niewątpliwe atuty. Zrealizowała dziesiątki kampanii dla klientów takich jak: Accord, Kotanyi, VIGO, Mead Johnson, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Mariański Group, czy Valeant. Zawsze pogodna i pomocna. Po pracy, z pasją angażuje się w projekty społeczne i obywatelskie.

Adam Brodzki creative flow

Adam Brodzki

Creative Director

Doświadczenie, umiejętności, wiedza i kreatywność – zdobywane w dużych zespołach projektowych marek takich jak Rossmann, jako szef działu kreacji. Połączenie talentu, świadomości rynku i intuicji, dodatkowo wsparte rzetelną fachową wiedzą. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Odpowiada za rozwój oferty wideo i content marketingowej firmy. Po godzinach zamienia pixele na dźwięki i oddaje się swojej pasji do muzyki.

Łukasz Jadczak creative flow

Łukasz Jadczak

Art Director

Od 10 lat projektuje zawodowo, choć zaczynał wcześniej, jeszcze jako student ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi w katedrze projektowania graficznego. Odpowiada za pracę zespołu graficznego. Jego projekty wygrywały w wielu dużych przetargach i konkursach. Najlepiej czuje się w projektowaniu logotypów, bo lubi myśleć w sposób mocno zsyntezowany.
Tak w życiu jak i w projektowaniu kieruje się zasadą, że rzeczy powinny być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze. Po godzinach pracy przy komputerze wybiera: aktywność, sport, samochody, motocykl i wyścigi.

Marta Kowalczuk creative flow

Marta Ewa Kowalczuk

Copywriter

Przedstawicielka pokolenia Y, czyli świeża krew Creative Flow. Absolwentka prawa WPiA w Łodzi, miłośniczka dobrze opowiedzianych historii. Zajmuje się poszukiwaniem wartościowego contentu i kreowaniem unikalnych treści, copywritingiem oraz współtworzeniem strategii komunikacji marek.
Stale rozwija umiejętności, śledzi zmieniające się trendy i nabywa doświadczenie poruszając się w świecie content marketingu i storytellingu. Fascynuje ją różnorodność w podejściu do procesu twórczego. W wolnych chwilach stawia na aktywność fizyczną, pisze opowiadania i oddaje się pasji do książek.