Lamela – ogród z pasją

Nasze wyzwanie

Z olbrzymią przyjemnością podjęliśmy współpracę z polską firmą Lamela, producentem  donic parapetowych, podłogowych i ogrodowych.

Bogactwo kolorów i oryginalny design, zgodny ze światowymi trendami w dekoracji wnętrz i ogrodów to główne wyróżniki marki.

Zadaniem dla naszej Agencji  było stworzenie kampanii promocyjnej dla produktów z linii ogrodowej w dwóch kategoriach: standard i eko. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia spójnego key visualu wraz z hasłem reklamowym , które oddawało podstawowe wartości i benefity marki. Po wyborze klienta jednej z 3 zaproponowanych przez nas linii graficznych, przeszliśmy do zaadoptowania key visualu na inne materiały reklamowe, które zarekomendowaliśmy do komunikacji marki w miejscach sprzedaży. Powstała cała linia plakatów, banerów zewnętrznych jak i i tych do komunikacji w kanale online, shelfstopery oraz mini foldery z inspiracjami aranżacji przestrzeni wokół domu.

Mix mediów – odpowiedź na potrzeby klienta i rynku

W projektowaniu kampanii promocyjnej  bardzo ważny jest aspekt wizualny, stworzenie spójnej, wyróżniającej się komunikacji graficznej marki z rynkiem, ale to nie jedyny warunek, który gwarantuje sukces kampanii.

Dobór odpowiedniego tonality przekazu, mediów, które uwzględnią momenty i miejsca stylu klienta z marką to niezwykle istotne elementy całej kampanii promocyjnej, bez względu na branżę.

Aby dotrzeć do klienta ważne jest, aby go zainteresować, zaciekawić produktem oraz wartościami, które reprezentuje. Pamiętajmy o tym, aby wszystko to co komunikujemy, o czym mówimy, było spójne ze strategia działania marki na rynku a przede wszystkim, aby ukazywać wszystkie wartości, do których się zobowiązujemy. Obietnice bez pokrycia to najszybsza droga do utraty wiarygodności marki na rynku.

© Copyright 2024 Agencja Kreatywna Creative Flow - All Rights Reserved; Fot. Sylwia Adamczuk

agencja marketingowa, strony www, Identyfikacja wizualna, social media

Agencja Kreatywna Creative Flow

ul. Łąkowa 27D/58,
90-554 Łódź


+48 794 790 299
+48 794 790 298