Ten Pan Projektował

Nasze wyzwanie

Identyfikacja wizualna marki oraz strona www

Kim jest nasz Klient

„Ten Pan Projektował” to firma, której działalność skupia się wokół projektowania architektury oraz wnętrz, a także remontów mieszkań. W portfolio firmy możemy znaleźć aranżacje przestrzeni idealne dla klientów indywidualnych i biznesowych, projekty domów i mieszkań, a także usługi inwestycyjne od projektu po realizację.

Nasze działania

Naszym zadaniem było stworzenie systemu identyfikacji wizualnej oraz strony www. Ze względu na ciekawą i oryginalną nazwę firmy, zrodził się pomysł na narysowanie p. Jakuba Firląga, który stoi za przedsięwzięciem Ten Pan Projektował. Logo jest niejako portretem osoby Pana Jakuba, ale to nie tylko jego podobizna, ale także wzór architektoniczny. To awatar, na podstawie którego zrodził się pomysł na przygotowanie logo. To wyraz jego osobowości i stylu. Dodatkowo wykonaliśmy projekt strony internetowej, którą dostosowaliśmy do współczesnych trendów UX. Strona jest intuicyjna, lekka i przejrzysta. Bazowaliśmy na zdjęciach wnętrz, zrealizowanych przez tę markę. W ten sposób pokazując ciekawe portfolio brandu chcieliśmy uwypuklić prace Pana Jakuba.

Nasze refleksje

Pan Jakub Firląg wykreował ciekawą i niepowtarzalną nazwę firmy, która kojarzy się z często wypowiadaną frazą w życiu codziennym. Gdy np. ktoś nas spyta: „A kto ci to robił?” Możemy odpowiedzieć: „Ten pan projektował”. I voila, mamy nazwę firmy.

© Copyright 2024 Agencja Kreatywna Creative Flow - All Rights Reserved; Fot. Sylwia Adamczuk

agencja marketingowa, strony www, Identyfikacja wizualna, social media

Agencja Kreatywna Creative Flow

ul. Łąkowa 27D/58,
90-554 Łódź


+48 794 790 299
+48 794 790 298